Ferie zimowe 2019

 (link otworzy duże zdjęcie)

Gminny Ośrodek Kultury w Harasiukach w dniach 11-24 lutego 2019r. w ramach Ferii zimowych 2019 przygotował dla młodzieży szkolnej z terenu gminy Harasiuki cykl spotkań na które złożyły się :

 

  • Widowisko teatralne  dla dzieci   pt.„Skarb to nie tylko złoto”, po spektaklu uczestnicy spotkania brali udział w konkursach i zabawach sprawnościowych na Sali widowiskowej GOK. Rozdano nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

 

  • Konkurs plastyczny – uczestnicy konkursu plastycznego mieli do wykorzystania różne techniki malarskie, konkurs zakończył się zorganizowaniem wystawy oraz wręczeniem nagród i dyplomów. Konkurs plastyczny został zorganizowany jako alternatywa „Zimowej wyprawy na sanki”, która to wyprawa nie mogła się odbyć z powodu niesprzyjającej aury.

 

  • „Zimowe muzykowanie” – zorganizowano Mini warsztaty muzyczne podczas których uczestnicy warsztatów mieli możliwość zapoznania się z wybranymi instrumentami  muzycznymi oraz zagrania na dowolnym z prezentowanych instrumentów. Każdy z uczestników Mini warsztatów muzycznych otrzymał pamiątkowy dyplom.
 
GALERIA ZDJĘĆ

Opublikowano: 05 marca 2019 07:58

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 438

Gmina Harasiuki

Realizacja: IDcom-jst.pl